Deprecated: mysql_connect(): The mysql extension is deprecated and will be removed in the future: use mysqli or PDO instead in /home/baltasmazg/domains/visomsprogoms.lt/public_html/system/database/mysql.php on line 6
 Pirkimas ir pristatymas

Pirkimas ir pristatymas

PARDUOTUVĖ  NEDIRBA

Kaip pirkti?

1. Prekės pasirinkimas. Asortimentas suskirstytas pagal prekių tipus. Visos prekės turi aprašymą ir paveiksliuką.

2. Pirkinių krepšelis. Norimas prekes įsidėkite į krepšelį nuspausdami mygtuką “Į krepšelį”. Savo pasirinkimą galite pasitikrinti nuspaudę “Pirkinių krepšelis”, kur galite keisti prekių kiekį, atsisakyti ar atidėti prekes. Pasitikrinę, ką turite "Pirkinių krepšelyje", galite "Tęsti apsipirkimą", o nusprendę prekes pirkti, spauskite “Formuoti užsakymą”.

3. Registracija. Prisiregistruokite savo el. pašto adresu ir slaptažodžiu. Jei dar nebuvote prisiregistravę, užpildykite naujo vartotojo anketą. Kiekvieną kitą kartą, reikės užpildyti tik el. pašto ir slaptažodžio lauką. Pamiršusiems slaptažodį, el. paštu išsiųsime naują.

4. Užsakymo forminimas. Pirkinio formoje Jums reikės patvirtinti gavėją ir pristatymo adresą arba pasirinkti kitą gavėją ir adresą, jei jis nesutampa su nurodytuoju registracijos formoje. Prekių pristatymo būdas - siunta Lietuvos paštu. Pristatymo kaina  2 EUR ( 6,91 LTL).

VILNIUJE galimas prekių atsiėmimas patiems, prieš tai suderinus telefonu. Užsakymo formoje nurodę "Atsiėmimas iš parduotuvės", komentaro laukelyje palikite savo kontaktinį telefono numerį, kuriuo būtų galima su Jumis susisiekti dėl prekių atsiėmimo.

Kol kas mes naudojame vieną atsiskaitymo už prekes būdą - banko pavedimą. Dar kartą patikrinkite ir patvirtinkite užsakymą.

DĖMESIO! Siunčiame tik gavę išankstinį apmokėjimą.

5. Užsakymo vykdymas. Patikrinę užsakymą, atsiųsime rekvizitus apmokėjimui bei mokėtiną sumą. Siuntimo išlaidos bus priskaičiuotos. Užsakymą įvykdome ir išsiunčiame per dvi darbo dienas po apmokėjimo gavimo. Neapmokėjus užsakymo per dvi darbo dienas, jis atšaukiamas ir prekės grąžinamos į prekybą. Užsakymą galite atsiimti pašto skyriuje.